укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (050) 581-75-01
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Статті сайту

Какао з маршмеллоу - це справжнє свято для дітей та дорослих !!!

13/01/2017
ПОДАРУНОК від Baby Service в Рівному !!! Нашим дорогим клієнтам ми даруємо подарунок, Фірмовий Чарівний напій "ПАНДА" від нашого партнера мережі кофеточек Equador , за кожен взятий в оренду товар.

Чому спинка в качельках не розкладається в горизонтальне положення?

28/10/2016
Заколисуючі центри, гойдалки, качельки...як тільки не називають цього помічника матусь! Зараз на ринку можна обирати серед безлічі моделей, із безліччю різноманітних функцій, але найголовніше  в них всерівно одне – вони гойдають! При чому самі, без вашої допомоги. А, отже, і у матусь з’явився шанс не лише прибрати, попрати і попрасувати, а й ...

Дитяча ковдра: як правильно вкривати дитину

26/10/2016
Кожен батько намагається зробити життя свого малюка більш комфортною. Одним з найважливіших періодів в режимі дня дитини, особливо в перший місяць його життя, є сон. Найбільш зручною і приємною цю процедуру зробить правильний підбір постільної білизни і, в тому числі, дитячого ковдри.

Чому не рекомендується використовувати соски

12/10/2016
На сьогоднішній день в дитячих магазинах представлений широкий асортимент різноманітних видів пустушок. Багато мам часто використовують соски і пустушки, оскільки вони полегшують процес укладання малюка до сну і іноді допомагають заспокоїти дитину. Проте, соска не так нешкідлива, як здається. І частіше від неї більше шкоди, ніж користі.

Як правильно купати дитину

10/10/2016
Перше питання, яке виникає у молодої мами - коли починати купати малюка? 

ЕРГО-РЮКЗАК — НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК МАТУСІ

01/09/2016
ЩО ТАКЕ ЕРГО-РЮКЗАК? Ергономічний рюкзак - це переноска для дітей, що має ряд конструктивних особливостей і дозволяє розмістити дитину в правильному (фізіологічному) положенні. Допускається носіння в ерго-рюкзаку з віку, коли дитина впевнено тримає голову і в положенні лежачи на животі може піднятися з опорою на передпліччя. Розрахований на вагу до 18-20 ...