укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (050) 581-75-01
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Статті сайту

Найзручніший візок для подорожей

09/10/2018
Сучасні батьки навіть не уявляють як-би вони літали і їздили в подорожі не будь у них коляски. Правильна коляска у відпустці - це цілий список плюсів, а її відсутність - справжній головний біль. В аеропорту по дві години реєстрація, митниця і посадка, а буває і затримка рейсів або пересадки. Тут руками або просто слінгом не обійтися.

Traveling with children take care of their comfort

30/05/2018
Summer is a great time of the year. Time for rest and recovery. It is now a great time to replenish forces and recharge your health, gain new impressions. In summer many families travel with children.

Какао з маршмеллоу - це справжнє свято для дітей та дорослих !!!

13/01/2017
ПОДАРУНОК від Baby Service в Рівному !!! Нашим дорогим клієнтам ми даруємо подарунок, Фірмовий Чарівний напій "ПАНДА" від нашого партнера мережі кофеточек Equador , за кожен взятий в оренду товар.

Чому спинка в качельках не розкладається в горизонтальне положення?

28/10/2016
Заколисуючі центри, гойдалки, качельки...як тільки не називають цього помічника матусь! Зараз на ринку можна обирати серед безлічі моделей, із безліччю різноманітних функцій, але найголовніше  в них всерівно одне – вони гойдають! При чому самі, без вашої допомоги. А, отже, і у матусь з’явився шанс не лише прибрати, попрати і попрасувати, а й ...

Дитяча ковдра: як правильно вкривати дитину

26/10/2016
Кожен батько намагається зробити життя свого малюка більш комфортною. Одним з найважливіших періодів в режимі дня дитини, особливо в перший місяць його життя, є сон. Найбільш зручною і приємною цю процедуру зробить правильний підбір постільної білизни і, в тому числі, дитячого ковдри.

Чому не рекомендується використовувати соски

12/10/2016
На сьогоднішній день в дитячих магазинах представлений широкий асортимент різноманітних видів пустушок. Багато мам часто використовують соски і пустушки, оскільки вони полегшують процес укладання малюка до сну і іноді допомагають заспокоїти дитину. Проте, соска не так нешкідлива, як здається. І частіше від неї більше шкоди, ніж користі.